Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5