Series
Ratings
225- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Happy SistersRated ★ 2.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0