Movies
Ratings
156
Be with YouRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0