Series
Ratings
59
DarkRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5