Movies
Ratings
58
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0