Movies
Ratings
26
Your Name.Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0