Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5