Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0