Movies
Ratings
88
The TowerRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0