Titles you rated
All My Love For YouRated ★ 2.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0