Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Salon De HolmesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
When the Weather is FineRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0