Series
Ratings
112- Love in the Big CityRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 0.5
LiveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 0.5