Movies
Ratings
344
The Lives of OthersRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
After YangRated ★ 2.0
Lovely, StillRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Grand IllusionRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 2.0
The GraduateRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.0