Movies
Ratings
125
I Can SpeakRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
FrantzRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5