Movies
Ratings
376
Little ForestRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Crow's EggRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.0