Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 3.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 1.5
Her Lovely HeelsRated ★ 1.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
- Super RookieRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5