Movies
Ratings
177
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5