Series
Ratings
73
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hometown LegendsRated ★ 2.0
YakshaRated ★ 2.0- DreamRated ★ 2.0
- Alien SamRated ★ 4.0
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.0
- Bad HousewifeRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- BodyguardRated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0