Movies
Ratings
98
Last ShiftRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Oxford MurdersRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Girls und Panzer: This Is the Real Anzio Battle!Rated ★ 5.0
Girls und Panzer der FilmRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0