Movies
Ratings
30
The UnjustRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0