Titles you rated
Padam PadamRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5