Movies
Ratings
78
Coming HomeRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
American HustleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 1.5