Series
Ratings
72- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0