Titles you rated
VivariumRated ★ 2.0
CreepRated ★ 0.5
SightlessRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
FocusRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 2.5
YaraRated ★ 1.0
DownsizingRated ★ 1.5
Case 39Rated ★ 0.5
MayhemRated ★ 0.5
AnnihilationRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5