Movies
Ratings
56
AshfallRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
ChampRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Shuriken Sentai Ninninger vs. ToQger the Movie: Ninjas in WonderlandRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5