Series
Ratings
70- InuYashaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0
Gunslinger GirlRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
Nobody's LookingRated ★ 0.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- Tears of the AntarcticRated ★ 4.5
- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.0
A-TEENRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 1.0