Titles you rated
26 YearsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.0
TracersRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
A Day for an AffairRated ★ 1.5
Shark TaleRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0