Movies
Ratings
312
ElementalRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Dancing with the BirdsRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
An Old LadyRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0