Series
Ratings
20
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0