Titles you rated
Beyond the Boundary: I'll Be Here - FutureRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
JungleRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0