Series
Ratings
107
Give Me FoodRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.5
City HallRated ★ 2.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Spring WaltzRated ★ 2.0