Movies
Ratings
51
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.5
UnforgettableRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0