Titles you rated
The WigRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
The RingRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 1.5
The HostRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5