Titles you rated
April StoryRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5
Full Moon in ParisRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 4.0
A Good MarriageRated ★ 3.5
The Aviator's WifeRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Purple RainRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5