Titles you rated
Ip ManRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5