Series
Ratings
26
HorimiyaRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0