Series
Ratings
20
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
GleeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0