Titles you rated
 Finding NemoRated ★ 3.0 Finding NemoRated ★ 3.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
 The Parent TrapRated ★ 3.0 The Parent TrapRated ★ 3.0
 The Truman ShowRated ★ 2.5 The Truman ShowRated ★ 2.5
 Finding DoryRated ★ 4.0 Finding DoryRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 3.0 The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0 Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
 Be With YouRated ★ 2.5 Be With YouRated ★ 2.5
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
 Night at the MuseumRated ★ 3.0 Night at the MuseumRated ★ 3.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5 You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
 May 18Rated ★ 2.0 May 18Rated ★ 2.0
 LeonRated ★ 2.5 LeonRated ★ 2.5
 Life Is BeautifulRated ★ 2.5 Life Is BeautifulRated ★ 2.5
 If OnlyRated ★ 3.0 If OnlyRated ★ 3.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 The ClassicRated ★ 4.0 The ClassicRated ★ 4.0
 TitanicRated ★ 3.5 TitanicRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0