Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0