Movies
Ratings
106
MoneyballRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0