Movies
Ratings
92
I am a CatRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0