Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0- Urban MythsRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0