Movies
Ratings
240
A Ghost StoryRated ★ 3.5
From Now onRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 4.5
Cezanne and IRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Sherlock Holmes - The Hound Of The BaskervillesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 0.5
Johnny ExpressRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Just Before Losing EverythingRated ★ 4.0