Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 2.5
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Marumo's StoryRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.5- BakumanRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0