Series
Ratings
53
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5