Movies
Ratings
293
Frozen IIRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5