Movies
Ratings
275
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
JokerRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 0.5
AnnaRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0