Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 2.5