Titles you rated
Feng ShuiRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 1.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 1.5
SpectreRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5