Movies
Ratings
83
JFKRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0